Piyasalar

23 Eylül 2014, Salı tsi
İstanbul 24.5°C Parçalı Bulutlu
REKLAM

En Sıcak Konular

Kilolular Nasıl Giyinmeli

28 Mart 2013 11:02 tsi
Kilolular Nasıl Giyinmeli Fazla kiloları saklamanın en pratik yolu özellikle kilolu bölgelerde koyu renk ve tonlara yönelmek. Tahmin edilenin tam tersine geniş giyinerek kiloları saklama metodu her zaman daha kilolu görünmeye neden olacaktır.

Fazla kiloları saklamanın en pratik yolu özellikle kilolu bölgelerde koyu renk ve tonlara yönelmek. Tahmin edilenin tam tersine geniş giyinerek kiloları saklama metodu her zaman daha kilolu görünmeye neden olacaktır.

Bu iki basit kurala bağlı kalarak gardrobunu gözden geçirmen de fayda var. Geniş kesim, ekoseli gömlekleri ve baskılı tişörtlerinden ayrılma zamanı. Gömleklerini olabildiğince düz renklerden tercih etmelisin. Ekoselerde ise olabildiğince mikro ekoseler ve koyu renkler daha ince görünmeni sağlayabilir. Trikolarda da açık renkler, çok ince ya da kalın tuşelerden uzak durmanda fayda var. Tişört tercihini ise son zamanlarda birçok markanın etiketlerinde belirttiği ne cok dar, ne de geniş olmayan vücut formundaki ‘traced-fit’ kalıplarından üretilmiş polo yaka tişörtlerden yana kullanabilirsin. Pantolonlarında geniş kesim ve düz paçalardan kaçınmalısın. Boru ve dar paçaları tercih edersen bacak boyunun daha uzun görünmesini sağlayabilirsin.

Dış giyimde ise kısa ve elyaflı montlardan kaçınmanı öneririm. Ceketler ve kabanlar bel bölgesindeki fazlalıklarını gizlemek de çok daha iyi sonuçlar yaratacaktır. Özellikle pantolon ve ceket de aynı ya da yakın renkleri seçmek daha uzun görünmeni de sağlayabilir.

 
Yorumlar

 + Yorum Ekle 
  kapat

  Değerli okuyucumuz,
  Yazdığınız yorumlar editör denetiminden sonra onaylanır ve sitede yayınlanır.
  Yorum yazarken aşağıda maddeler halinde belirtilmiş hususları okumuş, anlamış, kabul etmiş sayılırsınız.
  · Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında açıkça suç olarak belirtilmiş konular için suçu ya da suçluyu övücü ifadeler kullanılamayağını,
  · Kişi ya da kurumlar için eleştiri sınırları ötesinde küçük düşürücü ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi ya da kurumlara karşı tehdit, saldırı ya da tahkir içerikli ifadeler kullanılamayacağını,
  · Kişi veya kurumların telif haklarına konu olan fikir ve/veya sanat eserlerine ait hiçbir içerik yayınlanamayacağını,
  · Kişi veya kurumların ticari sırlarının ifşaı edilemeyeceğini,
  · Genel ahlaka aykırı söz, ifade ya da yakıştırmaların yapılamayacağını,
  · Yasal bir takip durumda, yorum tarih ve saati ile yorumu yazdığım cihaza ait IP numarasının adli makamlara iletileceğini,
  · Yorumumdan kaynaklanan her türlü hukuki sorumluluğun tarafıma ait olduğunu,
  Bu formu gönderdiğimde kabul ediyorum.
  En Çok Okunan Haberler

  Foto Galeri

  Anın Ötesinde Fotoğraflar..

  Haber Sistemi Haber Sistemi altyapısı ile çalışmaktadır.
  22530 µs